Новини » Політика 26 червня, 2019, 11:29
Саакашвілі може співпрацювати з Зеленським, поки «не пробіжить чорна кішка», – Золотарьов
ZIK
ZIK

Пік популярності політичної сили Міхеїла Саакашвілі вже давно минув, його «Рух нових сил» має дуже мізерні шанси на проходження до парламенту. Так, він і його соратники можуть співпрацювати із новим президентом Володимиром Зеленським у якості радників, але, очевидно, це може закінчитись дуже швидко.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів політолог Андрій Золотарьов.

«Зоряний час партії «Рух нових сил» вже давно мину. Адже сьогодні у рейтингу партії Саакашвілі йдеться про долі відсотка. Відповідно, виникає питання, на який електоральний сегмент він претендує», – сказав Золотарьов.

На його думку, очевидно, йдеться про електоральний сегмент партій «Слуга народу» і «Голос». Саме на їхнє електоральне поле сила Саакашвілі може претендувати. Але враховуючи фактор швидкоплинності кампанії, більшість виборців просто цього не помітять. Навіть історія з Апеляційним адміністративним судом Києва, який підтримав оскарження командою політичної партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі рішення Центральної виборчої комісії про відмову в реєстрації списку політсили на виборах, не допоможе.

«Один скандал навколо ЦВК і судове рішення, нездатні вирішити проблеми, які не вирішувались протягом останніх півтора року. Бо Саакашвілі замість того, щоб діяти і займатися партійним будівництвом, вирішував, чи буде продовжувати політику в Україні, чи поїде в Грузію. І це найфатальнішим чином позначилось на його політичній кар’єрі», – наголосив він.

Однак, експерт вважає, що Саакашвілі все-таки якийсь час попрацює з командою Володимира Зеленського. Але це триватиме доти, доки політики матимуть спільні точки дотику.

«На мою думку, співпраці буде рівно до того часу, поки між ними не пробіжить «чорна кішка». А враховуючи попередній досвід, є дуже висока ймовірність саме такого розвитку подій. Я думаю, що Зеленський точно не призначить Саакашвілі на якусь високу посаду, але в якості радника представники «Руху нових сил» можуть отримати урядові посади», – вважає Золотарьов.

Однак, він підкреслив: навіть радниками представники Саакашвілі будуть лише, поки між ними та Зеленським «не пробіжить чорна кішка.

Нагадаємо, Апеляційний адміністративний суд Києва підтримав оскарження командою політичної партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі рішення Центральної виборчої комісії про відмову в реєстрації списку політсили на виборах.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 07:16 :02