Новини » Політика 26 червня, 2019, 15:14
Росія в ПАРЄ хоче змінити правила і цим показати неміч європейців, – Логвинський

Росія відмовляється сплачувати внески до бюджету Ради Європи, вимагаючи скасувати санкції в ПАРЄ.

Про це розповів журналістам народний депутат фракції «Народний фронт», віце-президент ПАРЄ Георгій Логвинський в кулуарах Асамблеї, повідомляє його прес-служба.

За його словами, доповідь моніторингового комітету ПАРЄ щодо повноважень російської делегації все ще містить санкції проти Росії, тому росіяни відмовились одразу сплачувати заборгованість із членських внесків до бюджету Ради Європи.

«Зараз вони тиснуть на те, аби скасувати усі параграфи цієї доповіді, які містять санкції проти Росії. На комітеті ці параграфи були зняті, але поправками ми їх повернули назад», – повідомив віце-президент ПАРЄ.

«Тепер ми маємо два важливих бої. Перший – на комітетах, де розглядатимуться наші поправки. Другий бій відбуватиметься вже у сесійній залі – голосування за ці правки і за саму доповідь», – сказав Георгій Логвинський.

Він також зазначив, що Росія в ПАРЄ хоче змінити правила і цим «показати неміч європейців».

«Ми повинні бути тут суб'єктами політики. Ми не повинні мовчати, а повинні пояснювати тим, хто підтримує країну-агресора, що ми боремося за Європу», – резюмував Георгій Логвинський.

Нагадаємо, росіянина Слуцького, якого звинувачували у домаганнях, не обрали віцепрезидентом ПАРЄ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 10:54 :16