live

Роль партії Вакарчука: Реведжук заявив про «розчищення дороги» для «Слуги народу»

ZIK

Святослав Вакарчук не може нормально показати фундамент своєї політичної сили. Складається враження, що це є олігархічний проект, який забирає рейтинги у всіх демократичних сил.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив журналіст Роман Реведжук.

Пан Реведжук розповів, що майже у всіх партіях відбулося значне оновлення, тому оцінюючи політичні сили він пропонує перш за все звертати увагу на конкретних людей, що вони вже зробили, що можуть зробити і чому взагалі йдуть у політику.

«Якщо згадати Вакарчука, то ми бачимо, що в партії є хороші люди, але цей лідер, на жаль, навіть не може позитивно представити свою політичну силу і показати якийсь її фундамент. В мене складається враження, що це є своєрідний олігархічний проект, який розчищає дорогу для «Слуги народу» і забирає рейтинги у всіх демократичних сил», – зазначив журналіст.

Окрім цього, пан Реведжук не довіряє рейтингам і вважає, що на них не варто покладатися, бо вони мають властивість мінятися. Зокрема, за його словами, кожні соціологічні групи мають свого власника і тих, хто їх фінансує.

«Соціологія неточна наука, на яку я нікому не рекомендую опиратися. Найважливіше це брати ноги в руки, йти на округи і спілкуватися з виборцями. Рейтинг найкращі тоді, коли ми бачимо результати після виборів», – переконаний Реведжук.

Як повідомлялось раніше, за даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології за період з 26 травня по 7 червня, до парламенту наразі мають шанс потрапити п’ять партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

Читайте більше новин на тему: вибориLoading...
Loading...
Loading...