Новини » Політика

Принципову різницю між Зеленським і Порошенком побачив Олександр Мартиненко

ZIK

На відміну від Петра Порошенка, новообраний Президент Володимир Зеленський делегує свої повноваження дуже широко й багатьом людям.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив генеральний директор інформагенції «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко.

Коментуючи те, що Володимир Зеленський – творча людина й здатний працювати, залежно від натхнення, а політичне життя передбачає швидку реакцію, пан Мартиненко вважає, що це можна вирішити, делегуючи повноваження.

«Я зрозумів, що він дуже широко й багатьом людям делегує повноваження, причому навіть у своєму офісі. У нас немає ситуації, коли за ним останнє слово за будь-яким питанням, як це було в Порошенка. Петро Олексійович фактично був главою Адміністрації і всім. Зараз буде інше», – зазначив генеральний директор інформагенції «Інтерфакс-Україна».

Зокрема ведуча програми поцікавилася, чи можна це назвати перекладанням відповідальності. Гість програми погодився з цим, але зауважив, що в такому випадку потрібно грамотно підібрати людей, які могли б професійно виконувати свої обов'язки.

«Я думаю, що врешті-решт йти чи не йти на зустріч з якимось гостем – вирішує Зеленський», – переконаний Мартиненко.

Також, за його словами, деякі усталені правила політичної культури принаймні на якийсь час зникнуть. На його думку,  буде намагання створити власний етикет, порядок денний і стиль роботи.

«Я думаю, що це необхідно тільки щоб не заносило десь в далечінь. І треба не забувати, що стиль роботи і порядок денний в Адміністрації диктує Президент України, і весь апарат так чи інакше підлаштовується під нього. Наприклад, у Петра Олексійовича був своєрідний графік роботи, він працював вночі, і вся АП працювала в такому режимі. За п'ять років вони з жайворонків стали совами або звільнилися», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що виступає за скасування низки заборон, що діють в Україні з радянських часів, зокрема мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...