Новини » Політика

Небезпека виборів до Ради: політик застеріг «нові романтичні обличчя»

ZIK

Є небезпека, що ця Рада буде оновлена настільки, що загалом весь колегіальний орган буде сприйматися громадянами як дуже недосвідчений.

Це зауважив політик Андрій Ніколаєнко в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK.

Пан Ніколаєнко вважає, що для громадян України рейтинги політичних партій не є настільки важливими, як прийнято вважати. Натомість дійсно важливим і показовим для виборців є мета політиків, тобто, для чого саме кандидат і його партія йдуть до парламенту.

«Політики мають чітко пояснювати суспільству, для чого саме вони прагнуть посісти місце депутата у Верховній Раді. Зокрема, які закони вони будуть ініціювати, у чому мають досвід та експертний погляд, і чого вже вдалося досягти на прикладі реальних справ», – підкреслив Ніколаєнко.

Дуже важливо, наголошує політик, щоб до парламенту потрапили люди, у яких за плечима є реальні результати роботи в різних сферах, і щоб це не були виключно нові обличчя.

«Я – за нові обличчя, але при цьому потрібно розуміти, що є і світова практика, а тому мають витримуватися певні пропорції. Я дійсно боюся, що ця Рада буде оновлена на стільки, що загалом весь колегіальний орган буде сприйматися громадянами як дуже недосвідчений.

А оскільки сьогодні країна перебуває у складній, насамперед економічній ситуації, то може відбутися колапс. Адже обираючи парламент, всі розуміють, що, більшою мірою, обирають і майбутнього прем’єр-міністра», – зауважив Андрій Ніколаєнко.

Як повідомляли, за даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології за період з 26 травня по 7 червня, до парламенту наразі мають шанс потрапити п’ять партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

Читайте більше новин на тему: вибори



Loading...