Новини » Економіка

Наступне покоління українців працюватиме, щоб виплатити борги МВФ, – Валентин Якушик

ZIK

Повинна запрацювати концептуальна влада, яка зможе розробляти стратегії розвитку та виходу країни з кризи.

Це зауважив доктор політичних наук Валентин Якушик в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK.

Пан Якушик визнав, що при такому типу розвитку України як держави, гроші від МВФ – це єдино можливий варіант. Адже ці гроші досить дешеві, до того ж, кредитор враховує вимоги домінуючих економічних і політичних сил.

«Загалом, при такому типу політики та розвитку економіки, Україна завжди буде залежною державою, не матиме повного суверенітету та ефективного економічного розвитку. МВФ нам потрібен, що стабілізувати ситуації – не мати нового потрясіння, революції, бунтів і тому подібне. Ці гроші дають можливість сплачувати старі борги. Тому потрібно розуміти, що і це, і наступне покоління українців будуть працювати на те, щоб виплачувати борги», – вважає Валентин Якушик.

На думку науковця, вихід може бути в розробці та застосуванні абсолютно нових для країни стратегій та підходів щодо розвитку економіки.

«Повинна запрацювати концептуальна влада, яка зможе розробляти стратегії розвитку та виходу країни з кризи. У державі нарешті має початися фахова дискусія між експертами з різних сфер на предмет того, як вивести країну з такого типу економіки, адже він нікого не влаштовує, як зробити економіку зорієнтованою на просту людину, і як дати надію майбутнім поколінням», – наголосив Валентин Якушик.

Як повідомляли, міністр фінансів Оксана Маркарова заявила, що Україна веде активні переговори з Міжнародним валютним фондом щодо нової програми фінансування.Loading...