Новини » Київ 26 червня, 2019, 17:39
Кличко зустрівся з президенткою парламентської асамблеї НАТО Меделін Мун
Зустріч Кличка із президенткою парламентської асамблеї  НАТО Меделін  Мун
Зустріч Кличка із президенткою парламентської асамблеї НАТО Меделін Мун

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з президенткою парламентської асамблеї НАТО Меделін Мун. У зустрічі також взяла участь голова Постійної делегації українського парламенту в Парламентській асамблеї НАТО Оксана Юринець.

Про це повідомляє офіційний сайт Віталія Кличка.

Кличко подякував пані Меделін Мун за підтримку України в її боротьбі з агресором та в прагненні зберегти територіальну цілісність і відновити мир у державі.

«Я щиро дякую за вашу роботу, за підтримку нашої країни. Для України дуже важлива допомога наших друзів – усіх, хто хоче бачити нашу державу незалежною, демократичною і європейською,» – відзначив Кличко.

Окрім цього, міський голова Києва підкреслив, що сьогодні Україна протистоїть агресії Росії, яка, цинічно нехтуючи міжнародним правом, почувається практично безкарною і продовжує руйнувати систему європейської безпеки. Тому не можна допустити зняття санкцій з Росії.

«На це не можна не зважати. Потрібно не допустити зняття чи пом’якшення санкцій проти Росії», – підкреслив Віталій Кличко.

Підсумовуючи, він наголосив, що попри всі зазіхання Росії, в України немає іншої альтернативи й іншого шляху, крім руху до Європи та НАТО.

Як повідомлялося раніше, Кличко зустрівся з ошуканими вкладниками Войцеховського, які перекривали Хрещатик.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 10:19 :44