Кличко почав масове звільнення столичних чиновників за фінансові порушення та недбалість

Віталій Кличко

Кількох керівників департаментів КМДА та комунальних підприємств, в роботі яких за результатами перевірок виявили значні порушення, мер Києва Віталій Кличко звільнив із займаних посад.

Про це він заявив під час розширеного засідання Колегії КМДА, повідомляє офіційний сайт мера Києва.

«Заяви про звільнення повинні написати директор департаменту будівництва та житлового забезпечення Костянтин Федотов, директор комунальної об’єднання «Київзеленбуд» Наталя Білоусова та директор комунального підприємства «Центр розвитку міського середовища» Станіслав Дьомін. Такого ставлення до роботи в столичній владі не буде! Доручаю підготувати матеріали перевірок, які ми спрямуємо до правоохоронних органів для відповідного реагування. А присутніх в залі представників силових структур прошу максимального сприяння та оперативної реакції на матеріали, які ми передаємо. Боротьба з корупцією, а також з недбалим ставленням чиновників до своїх обов’язків у нас – в пріоритеті», – наголосив Віталій Кличко.

Мер зауважив, за останнє півріччя Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту перевірив більше сотні структурних підрозділів та комунальних підприємств столиці. Під час перевірок виявили порушень на загальну суму майже півтора мільярда гривень. Окрім того, виявили і факти неефективності управлінських рішень або недбалого ставлення керівників до своїх професійних обов’язків.

Віталій Кличко відзначив, що претензії до «Київзеленбуду» стосуються системних порушень  у  будівництві та оновленні парків і скверів. Зокрема, йдеться про парки Наталка, Сирецький, Перемога, парк Партизанської Слави. До   КП «Центр розвитку міського середовища» питання щодо парку Кіото, проблем нездійснення заявлених робіт у деяких парках та скверах столиці. У роботі департаменту будівництва виявили теж системні порушення, які призвели, зокрема, і до виникнення конфліктних ситуацій щодо низки будівництв у Києві.

«Попереджаю також, що в полі моєї особливої уваги зараз і робота директорів департаментів: житлового господарства - Науменка, департаменту освіти і науки – Фіданян, департаменту культури – Попової, департаменту інформаційно-комунікаційних технологій-Назарова, управління туризму та промоцій – Тараненка та підпорядкованих їм комунальних підприємств», – наголосив Кличко.

Матеріали про порушення зібрали та скерують правоохоронцям і щодо комунальних підприємств «Київміськсвітло», «Плесо», КП «Інформатика», Печерської РДА. Департамент фінконтролю та аудиту продовжує перевірки.

Як повідомляли, Київська міська державна адміністрація готує апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду столиці, що скасував ухвалу Київради про перейменування проспектів у столиці.Loading...