live
Новини » Політика

Доній ліз через паркан, а охорона душила нас воротами, – у Саакашвілі обурились ситуації під ЦВК

ZIK

Коли ми з Олесем Донієм збиралися пройти до ЦВК, щоб з'ясувати, чому відмовили в реєстрації «Руху нових сил», то охорона придавила нас воротами. Після цього Донію довелося перелазити через паркан.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявила громадська діячка Олена Терещенко.

Пані Терещенко розповіла про те, яка неприємна ситуація сталася з нею та її колегами, коли вони позавчора пішли до ЦВК, щоб з'ясувати, чому партії «Рух нових сил» все ж таки відмовили в реєстрації.

«Коли я з Олесем Донієм збиралися пройти, до нас швиденько підбігла охорона й придавила воротами. Це відбулося без жодних слів», – зазначила активістка.

Зокрема вона зауважила, що вони викликали поліцію, яка зафіксувала факт порушення. Але найбільше їх здивувало, як відреагував керівник охорони ЦВК.

«До нас випустили керівника охорони, і коли я запитала його, які юридичні підстави нашого недопуску, він визнав, що в юридичній площині ми праві, але йому надійшла така вказівка і все. Окрім цього, ми не могли ані пройти, ані вийти. Олесь Доній запізнювався на ефір, і він був вимушений перелазити через паркан», – наголосила Терещенко.

Нагадаємо, Апеляційний адміністративний суд Києва підтримав оскарження командою політичної партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі рішення Центральної виборчої комісії про відмову в реєстрації списку політсили на виборах.

Читайте більше новин на тему: СаакашвіліLoading...
Loading...
Loading...