Новини » Політика 26 червня, 2019, 21:22
Арахамія порівняв збитки, завдані бізнесу ГПУ, СБУ та МВС із втратами від війни
ZIK
ZIK

Збитки, які нанесли ГПУ, СБУ та МВС українському бізнесу та інвестиціям в Україні, у декілька разів перевищують наші збитки від війни.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив секретар Національної інвестиційної ради Давид Арахамія.

На думку Арахамії, у майбутньому безпеку Україні можуть гарантувати наявні в країні стратегічні активи різних держав світу.

«Тобто якщо на нашій території знаходяться декілька великих американських заводів, дві великі французькі корпорації, китайські підприємства, до речі, там, де є китайці, там війни різко закінчуються, вони вміють усіх помирити, щоб бізнес не постраждав, тобто у нас має бути така мультивендерна політика, щоб різні країни до нас заходили. Це фактично і буде гарантією нашої безпеки»,­ – каже секретар Національної інвестиційної ради.

Давид Арахамія додає, що саме таким чином свого часу втримала свій нейтралітет Швейцарія, зберігаючи у своїх фінансових інституціях кошти людей з усього світу.

«Країни між собою воювали, але Швейцарію не рухали. Тому, на мій погляд, наша політика має бути такою ж. Мені дуже хочеться, щоб ми навчилися бути розумними.

А що нам заважає – на мій погляд, економічні збитки, які нанесли ГПУ, СБУ та МВС українському бізнесу та інвестиціям в Україні, вони у декілька разів перевищують наші збитки від війни», – наголосив Арахамія і зазначив, що останні роки інвесторів, які приїжджали в Україну з величезним бажанням заробити гроші і створити робочі місця, ці інституції просто «закошмарили».

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський призначив Арахамію секретарем Національної інвестиційної ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 08:10 :28