live
Новини » Львів

Завтра на Львівщині поховають загиблого бійця Анатолія Сорочинського

У зоні проведення ООС загинув львів’янин Анатолій Сорочинський.

Як інформує Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, 30-річний військовослужбовець проходив службу у 24 окремій механізованій бригаді ім. Короля Данила.

 За бажанням рідних поховають бійця завтра, 26 червня, у с. Підрясне Яворівського району Львівської області.

Прощання з героєм відбуватиметься з 10.30 у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці у с. Підрясне Яворівського району Львівської області.

Відтак,  об 11.00  відбудеться чин похорону. Поховають Анатолія Сорочинського на цвинтарі у с. Підрясне, де о 12.15 відбудеться чин погребення.

«22 червня, у зоні проведення ООС загинув боєць Сорочинський Анатолій Ярославович. 30-річний військовослужбовець з позивним «Жмурик» проходив службу у 24-й окремій механізованій бригаді ім. короля Данила, на війну пішов ще у 2015 році добровольцем у складі «Айдару».

Боєць підірвався на протипіхотній міні близько 18 години. Для того, щоб вивезти тіло з небезпечної зони, було задіяно пошукову групу з 7 осіб.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять вірним синам України!», – йдеться у повідомленні Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Loading...