Новини » Політика 25 червня, 2019, 15:25
Українська делегація в ПАРЄ готова брати участь лише в підготовці санкцій проти РФ
Фото УНІАН
Фото УНІАН

Народний депутат України, член постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи Олена Сотник заявляє, що українська делегація в ПАРЄ готова брати участь лише у підготовці та прийнятті нової резолюції з визначенням санкцій проти делегації Російської Федерації.

Про це Сотник повідомила у Facebook

Вона зазначила, що сьогодні на ранковому засіданні ПАРЄ «Грузія та Британія поставили питання оскарження повноважень Росії на підставі порушення норм статуту: анексія Криму, окупація Донбасу, грубі порушення прав людини». Крім того, «Україна поставила питання оскарження повноважень Росії на підставі порушення Регламенту: санкційні депутати в списку, депутати обрані нелегітимно шляхом інкорпорації голосів населення України – в анексованому Криму».

Також окремо були оскаржені повноваження російського депутата, який є головою міжнародного комітету державної думи РФ, Леоніда Слуцького, кандидатуру якого запропонували на посаду віце-президента ПАРЄ.

«24 години у моніторингового та регламентного комітету, щоб підготувати проект резолюції. В резолюції буде визначено можливі санкції – саме це буде останній момент істини для європейців. Комітет пройде завтра, розгляд резолюції – після обіду в Асамблеї і, відповідно, голосування», – заявила Сотник.

«Делегація України бере участь виключно в розгляді цієї резолюції. У всіх інших форматах ми призупиняємо свою роботу. Від рішення Асамблеї завтра будуть залежати подальші рішення України щодо подальшої ролі країни в Раді Європи», – наголосила вона, – повідомляє УНІАН.

Нагадаємо, українська делегація вирішила зупинити роботу у Парламентській асамблеї Ради Європи на знак протесту проти рішення про знищення санкційного механізму.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 21:30 :47