Новини » Політика 25 червня, 2019, 22:19
У Раду від «Слуги народу» по 169-му округу Харкова йде блогер із громадянством Ізраїлю
Громадянин Ізраїлю Олександр Куницький (Zpsanek)
Громадянин Ізраїлю Олександр Куницький (Zpsanek)

По 169-му одномандатному виборчому округу в місті Харків до Верховної Ради від партії «Слуга народу» буде балотуватися блогер із Дніпра, громадянин Ізраїлю Олександр Куницький (Zpsanek). По цьому ж округу балотується нардеп Олександр Грановський.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначається, що про ізраїльське громадянство Куницького свідчать копії документів та їхній нотаріально завірений переклад українською мовою, що знаходяться в розпорядженні Цензор.НЕТ.

  

<nbsp;>
<nbsp;>

Йдеться про надану ізраїльським Відомством з питань корпорацій виписку про заставу майна громадянину Ізраїлю Олександру Куницькому.

  

<nbsp;>
<nbsp;>

Управління з питань населення і міграції держави Ізраїль видали довідку про те, що останньою адресою, за якою був зареєстрований Куницький Олександр Олегович є: 3229721 м Хайфа, вул. га-Тихон, 7, 2.

Цензор.НЕТ звернулося до МВС з проханням підтвердити дану інформацію. Сам Олександр Куницький громадянство Ізраїлю спростовує. Щодо свого балотування у Раду, він також не відповів ствердно, зазначивши, що про це можна буде дізнатися на сайті ЦВК.

«Ні, це не так. Знаю, що у одного з кандидатів, який балотується в Харкові, є румунське громадянство», – сказав він, зазначивши, що мова йде про Олександра Грановського.

  

<nbsp;>

Як повідомлялося раніше, партія президента Володимира Зеленського «Слуга народу» виставила на 178 округ в Харкові кандидата Олександра Литвинова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 08:57 :26