Новини » Спорт 25 червня, 2019, 16:57
Тренер «Карпат» Олександр Чижевський озвучив імена своїх помічників
Михайло Дячук-Ставицький, Вадим Деонас, Олександр Чижевський і Володимир Журавчак / fckarpaty.com
Михайло Дячук-Ставицький, Вадим Деонас, Олександр Чижевський і Володимир Журавчак / fckarpaty.com

Головний тренер львівських «Карпат» Олександр Чижевський визначився з помічниками, які допомагатимуть йому у новому сезоні в роботі із «зелено-білими левами».

Тож до тренерського штабу львівських «Карпат» увійшли: Михайло Дячук-Ставицький, Володимир Журавчак і Вадим Деонас. Про кожного з них наставник «левів» розповів Інформаційному центру ФК «Карпати».

«У наш тренерський штаб запрошено різносторонніх наставників, які повинні працювати задля однієї мети, – каже Чижевський. – Наша тренерська команда це сплав молодості та досвіду. Якщо вести мову про кожного окремо, то Михайло Дячук-Ставицький це фахівець, який володіє багатьма відмінними якостями. По-перше, Михайло – молодий тренер, який постійно вчиться і прогресує. Він відповідатиме за організацію тренувального процесу. Дуже важливо, що наше бачення футболу є ідентичним. Дячук-Ставицький є професіоналом своєї справи і за значну частину тактичних моментів відповідатиме саме він».

«Що стосується Володимира Журавчака, то це людина з величезним досвідом. Багато років тому, коли я був футболістом «Карпат», я грав під його керівництвом. Володимир Олексійович також працював з Мироном Маркевичем, Олегом Лужним, а також не один рік працював головним тренером. Це місцевий фахівець з чудовим розумінням футболу, поради якого є дуже цінними», – вважає Олександр Арсенійович.

«Вадима Деонаса я знаю давно. Колись ми виступали разом у сімферопольській «Таврії». До того ж він вже працював у «Карпатах», коли входив до тренерського штабу Ігоря Йовічевіча. Деонас фанатично відданий своїй справі і я повністю йому довіряю – він працюватиме з воротарями», – резюмував наставник «зелено-білих».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 23:44 :58