Новини » Політика 25 червня, 2019, 13:38
Суд проти Труханова: Саакашвілі приніс «чорну бухгалтерію» мера Одеси
ZIK
ZIK

Міхеїл Саакашвілі з’явився на судове засідання проти мера Одеси Геннадія Труханова та приніс документи, які, за його словами, свідчать про масовий підкуп депутатів, чиновників та навіть ЗМІ.

Про це Саакашвілі заявив в коментарі телеканалу ZIK.

Саакашвілі заявив, що прокурори дозволили йому свідчити на суді проти Труханова

Він розповів: на засідання суду проти Геннадія Труханова приніс документи, які місяць тому вилучили в колишнього помічника Одеського міського голови і його «зв’язкового» з Галантерником, який «реально контролює Одесу».

«Це чорна каса про те, як вони в Одесі всіх купили, за рахунок чого крадуть близько кількох мільярдів щомісячно з бюджету міста. Там (у документах, – ZIK) вони платять таким депутатам, як Ківалов, депутатам Одеської ради, російському політтехнологу, каналам. Розписано прямо – яким каналам і скільки грошей дадуть», – розповів грузинський політик.

Він підкреслив: люди Труханова підкуповують експертів, які оцінюють вартість майна, та Державну аудиторську службу, яка б мала контролювати бюджетні витрати.

«Одеса мала стати дивовижним містом, найяскравішим в Україні і Європі, однак перетворилась в «паханат». Тут управляють «пахани», – оборювався Саакашвілі.

Політик підкреслив: приїхав до суду як свідок обвинувачення, адже знає, що відбувається в регіоні, оскільки сам там працював.

«Я доб’юсь, щоб Труханова посадили, а в Галантерника забрали пів Одеси, які він захопив, і віддали місту», – підкреслив Саакашвілі.

Він розповів: попросив доповідати на суді. Прокурор дав згоду, однак суддя «наразі не хоче».

«Тобто, там виступає прокурор від Антикорупційної прокуратури, вона – за. Однак, суддю контролює Ківалов з Трухановим. Цей контроль коштує 150 тисяч гривень на місяць. Уже багато років Ківалов отримує такі гроші, щоб забезпечити повне прикриття в судах», – заявив Міхеїл Саакашвілі.

Як повідомлялось, 13 червня за процесуального керівництва САП детективи НАБУ закінчили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно мера Одеси Геннадія Труханова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 05:43 :34