Новини » Політика

«Страсбурзька змова»: Мосійчук радить українській делегації у ПАРЄ «битися»

ZIK

Сьогодні українська делегація у ПАРЄ мала би блокувати роботу та вчиняти дії, які підірвали б світ на протест проти того, що відбувається «страсбурзька змова».

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Мосійчук.

Нардеп зауважив, що існує величезна загроза того, що делегація РФ повернеться у ПАРЄ.

«Те, що сьогодні відбувається у ПАРЄ, можна сміливо, за аналогією із «мюнхенською змовою», назвати «страсбурзькою змовою», де, по суті, Європа розмінює Україну, як колись Європа розмінювала Чехію, з країною-агресором», – заявив Ігор Мосійчук.

Нардеп вважає, що сьогодні українська делегація у ПАРЄ «мала би битися, блокувати роботу ПАРЄ, вчиняти дії, які підірвали б світ на протест проти того, що відбувається «страсбурзька змова». На його думку, неможливо говорити про дипломатію, коли йде мова про здачу інтересів України «на відкуп» країні-агресору.

«Я на місці української делегації прямо звернувся б до росіян і сказав: давайте тут, просто у ПАРЄ, сідаємо і домовляємося», – пропонує Ігор Мосійчук.

На його думку, Україна має вимагати прямих переговорів із російським президентом Володимиром Путіним.

«Чому? Тому що, коли у перемовинах двох бізнесменів, країн – не важливо – бере участь третя, четверта, п’ята сторона, вона має ще й свій інтерес. Той формат перемовин, у який нас постійно втискають, він якраз і передбачає велике коло осіб, зацікавлених у якихось своїх дрібних інтересах… Виключно два формати – Будапештський, згідно з гарантіями, або ж один-на-один», – каже Ігор Мосійчук.

Як повідомляли, 24 червня відкрилася сесія ПАРЄ, яка може повернути делегацію Росії.

Нагадаємо, прем’єрка Британії Тереза Мей підтримала повернення права голосу російській делегації у ПАРЄ, заявивши, що збереження РФ у Раді Європи дозволить покарати Росію за порушення нею прав людини.

Loading...