Новини » Політика 25 червня, 2019, 20:08
Саакашвілі пробує бути кассандрою для Порошенка
ZIK
ZIK

Партія Порошенка не пройде у парламент. Я знаю це, адже їжджу країною і знаю настрої людей. Суспільство не може пробачити йому те, що він зробив. А він не просто вкрав у людей гроші, він вкрав у них 5 років.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK розповів політик, лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі.

Пан Саакашвілі зазначив, що він підтримав команду новообраного Президента Зеленського, адже вважає, що у парламенті мають бути нові люди. Також Саакашвілі повідомив, що чимало людей, які підтримували його, долучилися до партії Зеленського.

Та попри це, колишній президентський намісник Одещини сподівається, що і його політичній силі вдасться пройти у Раду.

«Я впевнений у наших шансах. Я впевнений, що «Рух нових сил» разом з нашими «вовкодавами» увійде в Раду», – наголосив Міхеїл Саакашвілі.

А от щодо старих політичних партій, то, на думку Саакашвілі, у них є значно менші шанси пройти у парламент.

«Наприклад, партія Порошенка, не пройде. Я впевнений у цьому. Незважаючи на всі рейтинги і антирейтинги, він не потрапить у парламент. Я знаю це, адже їжджу по країні і знаю настрої людей. Суспільство не може пробачити йому те, що він зробив.

А він не просто вкрав у людей гроші, він вкрав у них 5 років. А крадіжку часу неможливо пробачити. Ба більше, Україну перетворили на державу «третього світу», – акцентував політик і додав, що в президентстві Порошенка немає жодного «плюсу».

Нагадаємо, ЦВК відмовила в реєстрації кандидатів у народні депутати, включених до виборчого списку партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:53 :38