Новини » Політика 25 червня, 2019, 6:03
Поза політикою? Труба підписав договір про співпрацю з юракадемією Ківалова

Державне бюро розслідувань, яке має бути поза будь-яких відносин з можливими фігурантами своїх справ і залишатися поза підозрою в конфліктах інтересів підписало договір про співпрацю з Одеською юридичною академією, яку очолює Сергій Ківалов.

Відбувається це напередодні позачергових виборів до Верховної Ради, куди балотується і член «Опозиційного блоку», екс-регіонал, який має шлейф претензій ще з часів, коли він був главою ЦВК, – Сергій Ківалов, повідомляє Дзеркало тижня.

Договір передбачає можливість залучення фахівців університету до роботи над проектами нормативно-правових актів. Крім того, він передбачає проходження практик здобувачами вищої освіти університету в ДБР та його територіальних органах.

«Сьогодні – історична подія. Ми підписали договір між Національним університетом «Одеська юридична академія» та Державним бюро розслідування. Сьогодні ми є єдиним вузом в Україні, який має свого роду державне замовлення на підготовку фахівців необхідного рівня», – сказав президент вишу Сергій Ківалов.

Для керівника ДБР Романа Труби провели особливу екскурсію по знакових місцях університету. Це – наукова бібліотека, Музей рідкісної книги, стрілецький тир і Музей зброї, більшість експонатів якого – з особистої колекції Ківалова. Труба заявив, що університету такого рівня, як Одеська юридична академія, в Україні не існує і привів у приклад Львів, де немає нічого подібного.

Ківалов, у свою чергу, зазначив, що вони знайшли повне взаєморозуміння з Державним бюро розслідувань.

Депутат Верховної Ради, член «Опозиційного блоку» Сергій Ківалов йде на позачергові парламентські вибори. Одним із його «перших і головних кроків», за його ж словами, стане ухвалення нового законопроекту «Про російську мову та мови національних меншин». Крім цього, Ківалов «з метою захисту УПЦ МП» разом з митрополитом Агафангелом підписали меморандум про створення Центру юридичного захисту УПЦ МП. Раніше саме Ківалов був одним з авторів одіозного мовного закону «Колесніченка-Ківалова», який викликав багато проблем у суспільстві. Схоже, він бажає його повторити.

Народний депутат Сергій Ківалов є президентом Національного університету «Одеська юридична академія». він також очолював Центральну виборчу комісію України у 2004 році. Масові фальсифікації на президентських виборах 2004 року, у тому числі активне використання «каруселей» та адмінресурсу, призвели до масових протестів, які переросли в Помаранчеву революцію. Верховний Суд України 3 грудня 2004 року визнав результати другого туру виборів недійсними, а 8 грудня Верховна Рада затвердила новий склад ЦВК, під керівництвом якого було проведено повторне голосування.

У березні 2015 року Генеральна прокуратура України відновила слідчі дії у відношенні Сергія Ківалова в рамках кримінального провадження, розпочатого 21 листопада 2014 року. Далі були інші кримінальні справи. Однак жодну з кримінальних справ, які були порушені проти Ківалова, так і не було доведено до кінця, незважаючи на досить велику доказову базу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 20:51 :23