Новини » Політика 25 червня, 2019, 11:18
Повернення Росії до ПАРЄ – питання 250 мільярдів доларів, – політолог
ZIK
ZIK

Питання повернення делегації Росії до ПАРЄ – це питання 250 мільярдів доларів товарообігу Росії з країнами Європи. Мабуть, саме цим і керувались делегації, що підтримували таке рішення.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Валерій Клочок.

Він наголосив, що Парламентська асамблея Ради Європи дозволяє повернутися російській делегації зовсім не через 80 мільйонів євро членських внесків, які заборгувала РФ.

«Тут питання значно ширше – на рівні 250 мільярдів доларів товарообігу з Росією країн Європи. Мабуть, саме цим у першу чергу і керувались делегації, які брали участь у делегації», – переконаний експерт.

Він також підкреслив, що з'явилась інформація про те, що сьогодні може бути оприлюднено склад делегації Російської Федерації, яка буде брати участь у роботі ПАРЄ.

«Не виключено, що там буде депутат Держдуми, «обраний» у Криму. У такий спосіб ПАРЄ, фактично, легітимізує російські «вибори» в Автономній республіці Крим. Це буде наступним етапом більш лояльного відношення до агресії Росії щодо України», – наголосив Валерій Клочок.

За його словами, це перші дуже небезпечні сигнали, а найбільше – для України, позаяк Європа поки так і не розуміє тої небезпеки, яку для неї несе Росія.

«Ми знаємо, що від санкцій проти РФ найбільше потерпає Німеччина, яка несе втрати, що вимірюються десятками мільярдів євро. Тому вона і робить все, щоб мінімізувати ці санкції. Варто згадати бодай історію з турбінами в Криму, будівництво «Північного потоку-2» чи відкриття заводу Mercedes у Росії», – зазначив політолог.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, у якій запросила Росію для повернення до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 07:16 :43