Новини » Політика 25 червня, 2019, 11:15
Повернення РФ до ПАРЄ: Дипломат прогнозує можливість загострення конфліктів у Європі
ZIK
ZIK

Повернення російської делегації до ПАРЄ означає, що тепер кожна держава, яка має свої інтереси на території інших держав, може нехтувати міжнародним правом. Наслідки таких рішень можуть бути дуже небезпечними.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив дипломат і громадський діяч Вадим Трюхан.

Він заявив, що цієї ночі у Стразбурзі делегації європейських країн буквально відкрили «скриню Пандори».

«Тепер кожна держава, яка має свої інтереси в інших державах, може нехтувати міжнародним правом. Фактично, це так виглядає. Зокрема, серби можуть зайти у населені сербами регіони Косово, ірландці можуть захопити частину Великої Британії – Північну Ірландію», – заявив експерт.

За його словами, наслідки такого рішення можуть бути дуже небезпечними. Тим не менш, наголошує дипломат, повинна бути чітка реакція Президента України, МЗС, яка б засудила таку позицію ПАРЄ.

«Разом з тим у жодному випадку не можна опускати руки і здаватися. Наприклад, вихід української делегації з ПАРЄ я вважаю взагалі неприпустимим. Це слабка позиція», – певен Вадим Трюхан.

Він переконаний, що сьогодні Україна повинна продовжувати свої зусилля у протидії Росії, посилювати дипломатичні позиції, позаяк нині російська дипломатія повністю переграла українську.

«Потрібно зберігати холодний розум, продовжувати дипломатичні зусилля і працювати далі», – резюмував дипломат.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, у якій запросила Росію для повернення до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 01:37 :05