Новини » Київ Читать эту новость на русском

Кличко: Невдовзі мешканці Троєщини зможуть з комфортом відпочивати на оновленому пляжі

Міський голова Києва Віталій Кличко

Вже невдовзі мешканці Троєщини зможуть з комфортом відпочивати на оновленому пляжі. Ремонтні роботи в зоні відпочинку біля води завершуються.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Віталій Кличко, повідомляє офіційний сайт мера Києва.

Також Кличко опублікував на своїй сторінці у Facebook відео, в якому показав як триває реконструкція пляжу «Троєщина».

«Вже невдовзі мешканці Троєщини зможуть з комфортом відпочивати на оновленому пляжі. Ремонтні роботи в зоні відпочинку біля води завершуються. І цього року ми піднімемо ще один «Блакитний прапор» на ще одному столичному пляжі», – зазначив Кличко.

Окрім цього він повідомив, що на пляжі «Троєщина» вже встановили душові кабінки та кабінки для перевдягання, зручні туалети, а будівельники закінчують вкладати плитку на нових пішохідних доріжках та доробляють нові лави. Також, як написав Кличко, на пляжі облаштували і нові волейбольний та дитячий майданчики. Є спеціальні зони відпочинку для неактивної засмаги. Також буде встановлено фонтанчики з питною водою. Для безпечного відпочинку на воді встановили рятувальні пости, де чергуватиме «Пляжний патруль».

<nbsp;>
;>

«А зовсім скоро на пляж «Троєщина» завезуть відомий «багамський» пісок, яким вкриють площу розміром понад 3 гектари, – відзначив Кличко. – Загалом, за останні три роки ми повністю оновили 7 комунальних пляжів столиці, що здобули відзнаку «Блакитний прапор», бо відповідають тепер міжнародним стандартам. «Троєщина» стане восьмим сучасним та комфортним пляжем Києва!», – підкреслив мер столиці.Loading...