Кличко: Міська влада Києва допоможе ошуканим вкладникам Войцеховського отримати необхідні дозволи

Київ готовий допомогти людям, яких ошукав забудовник Анатолій Войцеховський. Міська влада сприятиме в отриманні необхідних дозволів, аби люди змогли самостійно закінчити будівництво власного житла.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час зустрічі з ініціативною групою ошуканих вкладників, повідомляє офіційний сайт політика.

«Я вдячний за вашу конструктивну позицію. Бачимо, що ви готові брати відповідальність і вчинити всі необхідні дії, що не були здійснені забудовником-аферистом, для легалізації об’єктів житла, оформлення земельних ділянок, отримання технічних умов, щоб підключитись до інженерних мереж. Для можливості добудови та введення ваших будинків в експлуатацію ми разом, крок за кроком, вирішуємо цю проблему. Місто в конструктивній співпраці готове вам сприяти», – заявив мер Києва.

Він дав доручення профільним заступникам вивчити питання щодо можливості зменшення фінансового навантаження на ошуканих вкладників за підключення до інженерних мереж. Окрім того мер звернувся до ініціативної групи з проханням створити дорожню карту, де чітко прописати етапи та терміни будівництва. Кличко також наголосив, що столична влада неодноразово зверталася і до уряду, і до депутатів Верховної ради з тим, щоб вирішити питання ошуканих вкладників на законодавчому рівні.

«Аби такі афери не повторювалися, треба змінювати законодавство. Ми маємо скористатись досвідом, що десятиліттями втілюють в інших країнах. Там реальними розпорядниками об’єктів є банки. Всі операції щодо придбання житла здійснюють тільки через фінансові установи, чим мінімізують ризики втратити інвестиції у житло», – підкреслив мер столиці.

Під час зустрічі активісти також зазначили, що деякі політичні сили намагаються використати їх проблему у власних цілях. Зокрема, напередодні парламентських виборів деякі кандидати в депутати підбурюють людей до різноманітних акцій.

Як повідомлялось раніше, заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв заявив, що жителям одного із проблемних «будинків Войцеховського» необхідно забезпечити виконання технічних умов для нормального функціонування.

Loading...