Новини » Суспільство 25 червня, 2019, 16:42
Катастрофа для Києва: політтехнолог розкритикував перенесення АП в Український дім
ZIK
ZIK

Сама ідея перенесення офісу Президента – дуже хороша. Однак обраний для цього Український дім – не найкращий варіант з точки зору урбаністики. Будь-який невеличкий мітинг спричинить у столиці транспортний колапс.

Таку думку в ефірі проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політтехнолог Дмитро Раїмов.

Коментуючи перенесення Адміністрації президента, він наголосив: важливим є сам смисл цієї історії. Мовляв, нарешті з’явиться відкритий офіс, де працівники департаментів бачитимуть свого керівника.

«Буде нормальна прозора адміністрація. Це плюс», – наголосив політтехнолог.

Однак, він бачить недоліки у самому виборі приміщення – в Українському домі на Європейській площі. Адже там – перетин транспортних шляхів: підйом з Подолу та Оболоні і спуск з Урядового кварталу.

«Уявіть, якщо там буде мітинг, просто один мітинг – а через рік - півтора таких виникатиме дуже багато. Це серйозно заблокує центр міста. Ви не підніметесь з Подолу та з Оболоні, не спуститесь з Печерська. Буде транспортний колапс», – вважає експерт.

Він підкреслив: з точки зору транспорту та урбаністики, таке переселення обернеться катастрофою для інфраструктури.

«Як вони з цього вийдуть, я не знаю. Можливо, хочуть дивитись на скляний міст, що розвалюється – його дуже добре буде видно з кабінету президента. Тут незрозуміло, але транспортне питання ще не продумане. Сподіваюсь, вони це допрацюють», – наголосив Раїмов.

Водночас, на думку політтехнолога, переносити офіс президента взагалі на ВДНГ– дуже дорого. До того ж тут постають питання до інфраструктури.

«Якщо УДО підтвердило, що можна підвести спецзв’язок до Українського дому, то на ВДНГ – дуже важко. Це окрема інфраструктура, захист інформації, безпека – таке обійдеться в десятки мільйонів доларів. Та, якщо говорити в перспективі, я б справді виносив органи влади на ВДНГ, але усі – Урядовий квартал, Верховну раду, Кабінет міністрів, усі адміністрації, в тому числі – міську адміністрацію Києва», – підкреслив Раїмов.

Як повідомлялось раніше, нардеп Ігор Мосійчук заявляв, що ідея перенесення Адміністрації президента із Банкової – хороша. Однак, вона буде доречною лише після вирішення справді важливих питань, які стоять на сьогоднішньому порядку денному. Зараз така ініціатива – останнє, що цікавить українців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 05:15 :09