live
Новини » Політика

Гриценко проаналізував список Смешка: Було «мурло» – а зараз, виходить, нове обличчя

ZIK

У списку партії Смешка є людина з команди Петра Порошенка, яка давала вказівки НАБУ, тобто було «мурло», а зараз – вже нове обличчя.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK розповів лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Коментуючи схожість між партіями «Громадянська позиція» та «Сила і честь» Ігоря Смешка пан Гриценко зауважив, що його партія представила свій список у той самий день, коли відбувся з'їзд, на відміну він партії Смешка, яка свій дуже довго не хотіла відкривати.

«Через годину після нашого з'їзду в журналістів вже були повні списки нашої сили. А от щодо «Сила і честь», чому ніхто не побачив списки, хоча з'їзд у них був на два дні швидше, ніж у нас. Зараз вони вже є, я подивився, але краще б не дивився», – значив політик.

Зокрема він зауважив, що тепер йому зрозуміло, чому так довго приховувалися списки партії «Сила і честь». За його словами, 14 номером у списку є людина, яка була представником команди Петра Порошенка й давала вказівки НАБУ. На думку пана Гриценка, це не в'яжеться зі словами Ігоря Смешка про боротьбу з корупцією.

«У партії є й інші депутати з БПП і «Самопомочі». Конкретна людина сиділа на посаді і керувала органом, на який покладалися величезні надії. Тобто це було мурло, а зараз, виходить, нове обличчя. Такого я не хочу. В моєму розумінні це стара якість. До речі, Смешко чотири роки був радником Порошенка», – наголосив Гриценко.

Окрім цього, він зазначив, що не підтримує прихід таких сил у парламент, тому що не хоче, щоб в країні домінували спецслужби з кегебешним, ефесбешним чи есбеушним мисленням.

«Я не хочу, щоб таке домінувало в парламенті та ще й в поєднанні зі спецслужбами. Я хочу, щоб ми жили в нормальній європейській країні, де домінує повна прозорість, де будуються відносини на довірі», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко повідомив, за яких умов об’єднається зі «Слугою народу».

Loading...