Новини » Економіка 25 червня, 2019, 17:00
Група «Нафтогаз» розпочала проєкт зі скорочення викидів метану
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Група «Нафтогаз» розпочала вимірювальні роботи рамках реалізації спільного з ЄБРР проєкту зі зниження викидів метану в ланцюзі постачань газу в Україну.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу компанії.

За даними прес-служби, на початку червня відбулася перша із запланованої серії кампаній з пошуку і визначення обсягу витоків метану в атмосферу. Роботи проведені на об’єктах АТ «Укргазвидобування» і АТ «Укртрансгаз» у Львівській та Івано-Франківській областях. В ході кампанії використано як обладнання наземного базування, так і обладнання для дистанційного моніторингу з використанням безпілотного повітряного судна.

Проект зі зниження викидів метану в ланцюгу постачання газу в Україну реалізується в рамках тристороннього Меморандуму між «Нафтогазом», Європейським банком реконструкції та розвитку і Міністерством екології та природних ресурсів України.

Фінансування впровадження Проекту здійснюється за рахунок коштів ЄБРР, виконавцем робіт є компанія Carbon Limits (Королівство Норвегія).

Нагадаємо, в листопаді 2018 року НАК «Нафтогаз України», Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Міністерство екології та природних ресурсів України підписали меморандум про взаєморозуміння щодо скорочення викидів метану в ланцюжках постачання газу в Україні.

Викиди забруднюючих речовин в Україні у 2018 році склали 2 508,3 тис. тон, тобто 59,5 кг на кожного українця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 11:39 :09