Новини » Київ

Громаді Києва повернули 0,5 га землі в центрі столиці

За сприяння Київської місцевої прокуратури №6 територіальній громаді Києва передано 0,5 га землі в центрі столиці.

Як повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва, ця земельна ділянка незаконно вибула з комунальної власності ще у 2009 році, незважаючи на те, що є єдиним проїздом до будинків 4 та 6-а по вул. Архітектора Городецького та їх прибудинковою територією, частиною скверу, а також на ній розташований стратегічний технологічний об’єкт – споруди пересадочного вузла Київського метрополітену «Хрещатик»-»Майдан Незалежності», де будь-яке будівництво загрожувало б техногенною катастрофою з численними людськими жертвами.

Для захисту інтересів столичної громади прокуратура звернулася до суду з позовом про витребування земельних ділянок з незаконного користування.

Як повідомлялось раніше, постановою Північного апеляційного господарського суду залишено без змін рішення господарського суду міста Києва від 08.10.2018, яким задоволено позов Київської місцевої прокуратури №6 в інтересах держави про повернення земельних ділянок по вул. Архітектора Городецького вартістю понад 37 млн.грн.

Земельну ділянку передано представнику Київської міської ради, а право власності зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою м. Києва.

 Loading...