Новини » Політика

«Чорна бухгалтерія» Труханова: Саакашвілі повідомив, звідки вона взялася

ZIK

Документи «чорної бухгалтерії» Труханова були вилучені під час обшуків у його помічниці Попової. Вона була місцевим депутатом і його зв’язковою з Галантерником.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK розповів політик, лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі.

Колишній президент Грузії і ексглава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив, що він володіє «чорною бухгалтерією» мера Одеси Труханова. За словами політика, у документах описані схеми незаконної забудови міста та відмивання грошей, зокрема на переїзді міської мерії в іншу будівлю.

Міхеїл Саакашвілі пояснив, звідки у нього «чорна бухгалтерія» Труханова.

«Ці документи були вилучені під час обшуків у помічниці Труханова Попової. Вона була місцевим депутатом і його зв’язковою з Галантерником. До речі, житловий комплекс Галантерника – це частина ботанічного саду, який вони вкрали у міста. От у цих документах чітко розписано, як вони дерибанять землю Курортного», – заявив колишній губернатор Одещини.

Зокрема, за словами Саакашвілі, одеська влада на чолі з Трухановим використовує для махінацій із землею так звану «туалетну схему».

«У будь-якому місті, в його центрі, є громадські туалети. От вони приватизують землю під цими громадськими туалетами, потім змінюють цільове призначення цієї землі, і на місці громадського туалету в Одесі виростає восьмиповерховий торговий центр або готель. Ось такими схемами вони користуються», – прокоментував Саакашвілі.

Нагадаємо, прокурори просять суд визнати міського голову Одеси Геннадія Труханова винним у привласненні майна з використанням службового становища і призначити йому покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

Loading...