Новини » Київ Читать эту новость на русском

Більше ніяких порушень правил паркування: Кличко показав, як працюють інспектори

Фото пресслужби Віталія Кличка

У Києві розпочали свою роботу інспектори з паркування. Міський голова Віталій Кличко запевняє: тепер порушники не зможуть уникнути покарання.

Кличко опублікував на своїй сторінці у Facebook відео, в якому показав, як працюють у столиці інспектори з паркування, повідомляє прес-служба міського голови.

«На вулиці Києва вже вийшли інспектори з паркування. Вони виявляють автівки, припарковані на зупинках громадського транспорту чи у зоні дії знаку про заборону паркуватися, і поки виписують попередження та проводять з порушниками профілактично-роз’яснювальні бесіди або залишають пам’ятку про правила паркування в столиці. Однак, зовсім скоро тих, хто порушує правила паркування, будуть карати гривнею», – написав мер.

Кличко зазначив, що максимальний штраф становитиме 510 гривень. Авто ж відправлятимуть на штрамайданчик.

«До речі, за транспортування автомобіля та його перебування на штрафмайданчику теж доведеться заплатити. Тож, коштуватиме недбале паркування чимало», – підкреслив столичний міський голова.

За його словами, уникнути відповідальності не вдасться, адже інспектори отримають спеціальні планшети з базою даних МВС. За допомогою цих ґаджетів можна буде за кілька секунд визначити власника автівки.

«Свої правопорушення чимало водіїв намагаються виправдати відсутністю парковок в місті, але це неправда. Навіть в центрі столиці є велика кількість місць для паркування, де можна залишити своє авто і не заважати іншим людям пересуватися містом», – запевнив Віталій Кличко.

Мапу з місцями для паркування можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, мер Києва підписав угоду між КМДА та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) щодо надання консультативних послуг в сфері розвитку транспортної інфраструктури Києва.

 Loading...