live

Зеленському ще рано зустрічатися з Путіним, – політексперт

ZIK

Володимиру Зеленському ще занадто рано зустрічатись із Путіним. До того ж зараз такі перемовини мало на що вплинуть – до Кремля не можна апелювати тим, чим і до європейських політиків.

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK  висловив політичний аналітик, кандидат юридичних наук Олександр Москалюк.

Експерт наголосив: судячи з усього, Володимир Зеленський ще не готовий до перемовин із Володимиром Путіним.

«(Про це свідчить, –  ZIK) навіть реакція, яка була, коли вони стояли із Ангелою Меркель, і їй стало зле», – зауважив Москалюк.

Він наголосив: не знає, яку поведінку диктує протокол у такій ситуації. Однак Зеленський демонструє себе політиком нової формації. Тому мав би справді поводитись так, як людина, що відмовляється від таких формальностей.

«Я не знаю протокольних нюансів, однак, з точки зору загальних моментів, мабуть, він, як мінімум, мав би спитати, чи з нею все гаразд. Однак, можливо, його поведінка була пов’язана з тим, що він некомфортно почувається у статусі президента. До того ж, окрім всього іншого, брак знання мови таки впливає на це», – вважає експерт.

Окрім того, на його думку, зараз така зустріч мало на що впливатиме. Мовляв, «якби Росія була іншою країною», Зеленський міг би апелювати до своєї підтримки у 73%. Адже на міжнародній арені така демонстрація легітимності була б правильною. Однак в розмові з Путіним це не подіє.

«Путін говоритиме, що в нього не менший рівень підтримки, його взагалі це мало цікавить. Адже вся логіка Путіна, яка мала місце впродовж тривалого часу, будувалась на ідеї «я вас всіх перетисну». Скільки за час його правління уже змінилось президентів США, трималась лише Ангела Меркель і то вона раніше піде зі своєї посади, ніж Путін», – підкреслив Олександр Москалюк.

Як повідомлялось раніше, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що президент РФ Володимир Путін займає вичікувальну позицію щодо нового президента України Володимира Зеленського.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...