Новини » Політика 2348 Читать эту новость на русском

Запрошення на G20 для Зеленського є оглядинами, – політолог

ZIK

Дуже важливо, щоб на саміті Великої двадцятки (G20), який пройде 28-29 червня в японській Осаці, Україна гідно себе представила. Адже Володимира Зеленського запросили, аби познайомитись і зрозуміти, якої стратегії зараз дотримується країна, чи готова вона говорити з Росією.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів політолог Валерій Димов.

«Я зараз не бачу чітко артикульованої позиції на міжнародній арені, особливо, після подій в Молдові і Грузії, які також стосуються України. Ба більше, такі зустрічі, як Макрона із Зеленським є намаганням «качнути» Україну і новообраного українського президента», – сказав Димов.

Адже, за його словами, такого штибу політики, як Макрон просто так не роблять обмовки, особливо про можливість домовлятися із сепаратистами. Тому запрошення на G20 для Зеленського є свого роду оглядинами.

«На зустрічі Великої двадцятки справді можливі речі непротокольного характеру. Хоча мене більше цікавить, щоб Зеленський не став просто об’єктом для спостереження. Наша мета бути суб’єктом», – наголосив він.

Також він наголосив, що навіть такі зустрічі – це краще, аніж їх відсутність. Навіть, якщо це стосується можливих переговорів з РФ.

«Я думаю, що прямі зустрічі потрібні, оскільки нам не треба домовлятись з колаборантами, гауляйтерами та представниками Путіна на окупованій території. Так, нам треба розмовляти з Путіним, але не на його позиціях, а на умовах України. Бо війна відбувається на нашій території і ми не можемо допустити, щоб «рускій мір» сюди зайшов», – додав Димов.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп зустрінеться з Володимиром Путіним на саміті лідерів «Великої двадцятки» в японській Осаці, яка пройде 28 і 29 червня. Натомість, російський президент запевнив, що Сполученим Штатам Америки доведеться самостійно вирішувати, чи потрібен їм діалог з Росією.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

загрузка...
загрузка...
Loading...