live
Новини » Політика

Удар такої сили, що проламав череп, – Гриценко прокоментував загибель активіста

ZIK

Коли Олександр Комарніцький їхав додому, до нього підійшов поліцейський і попросив, щоб він засвідчив, що побачив гранату. Комарніцький відмовився це робити і поліцейський вдарив його так, що проломив череп.

Про це в ефірі «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко.

Пан Гриценко розповів власну версію подій, які відбувалися тоді, коли поліцейський побив його соратника Олександра Комарніцького. Зокрема він зауважив, що знав його як спокійну, чесну й врівноважену людину, а також, що він був десантником і якби хотів, то міг себе захистити.

«Приблизно в 23:00 він їхав додому, до нього підійшов поліцейський без форми і сказав, що знайшов якусь гранату і хоче, щоб Комарніцький засвідчив, що він побачив цю гранату. Комарніцький відмовився це робити після чого поліцейський наніс йому удар. Удар був такий, що проломив череп. Після цього він бив його по ногах, бо був перелом ноги і багато інших травм. Потім він кинули людину й пішов. Я розповідаю те, що говорили свідки до того часу, поки їх не почала залякувати», – зазначив політик.

Також ведуча програми зауважила, що пан Гриценко звернувся з проханням-вимогою негайного звільнення керівництва Нацполіції Вінницької області. Ведуча поцікавилася, чи він сподівається на якийсь результат, навіть попри те, що поліцейські мають одну версію подій, а активісти – іншу. Пан Гриценко відповів, що такі речі не можна просто так прощати, і він буде добиватися, щоб у поліції з цього зробили висновок.

«Я розумію, що на цьому етапі Аваков і керівник Нацполіції Князєв зробили все від них залежне для того, що не прикривати винних. Коли ми розказали їм свою частину історії і співставили з тим, що їм доклали поліцейські, то Князєв сьогодні сам поїхав відсторонити винних. Але він так і не зняв з посади керівника обласного управління Нацполіції, а це була тверда вимога», – наголосив Гриценко.

Нагадаємо, що член команди «Громадянської позиції» Олександр Комарніцький, якого у Вінниці побили поліцейські, помер після 12-денного перебування у комі.

Loading...