Новини » Політика 24 червня, 2019, 13:23
У ПАРЄ системно працює російське лобі, – Бачо Корчилава
ZIK
ZIK

У деяких членів ПАРЄ є велике бажання повернути Росію. Проросійське лобі дуже системно працює над цим завданням.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив прес-аташе посольства Грузії в Україні (2005-2010) Бачо Корчилава.

«Те, чи на полях «G20» буде можливою зустріч Зеленського і Путіна – залежить від домовленостей лідерів країн «Нормандської четвірки». Гадаю, ми незабаром зрозуміємо, чи така зустріч відбудеться. Тому що на рівні спецгруп триває робота, але яка саме – ніхто не знає», – каже Бачо Корчилава.

Прес-аташе посольства Грузії (2005-2010) вважає, що Володимир Путін зацікавлений особисто зустрітися з Президентом України тільки, якщо з нашої сторони буде ініціатива.

«Однак наразі все залежить від позиції Франції і Німеччини. Насправді, якщо Путін вирішить, що така зустріч йому потрібна – вона відбудеться. Якщо ні, то ні», – підкреслює Бачо Корчилава.

Навіть, якщо зустріч між Володимиром Зеленським і Володимиром Путіним відбудеться, то малоймовірно, що вона покладе край війні на Донбасі, переконаний прес-аташе посольства Грузії в Україні (2005-2010).

«Повернення Росії в ПАРЄ ніяк не впливатиме на ставлення Кремля до України. В Путіна інші цілі – вони ніяк не пов’язані з Асамблеєю. Сам конфлікт на Донбасі їм потрібен для того, щоб якомога довше відтягувати питання Криму і тиснути на українську владу», – говорить Бачо Корчилава.

Прес-аташе посольства Грузії в Україні (2005-2010) вважає, що питання повернення Росії у ПАРЄ великою мірою залежить від роботи української делегації.

«З одного боку, українська делегація налаштована по-бойовому. З іншої сторони, в ПАРЄ систематично працює російське лобі. Тому її туди можуть повернути.  Маленькі європейські країни не будуть втручатися в це проблемне питання, щоб не підривати авторитет», – додає експерт.

Що цікаво, активісти у соцмережах вимагають від ПАРЄ не знімати санкції з російської делегації, для цього вони запустили спеціальний тег #SaveCouncilEurope.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 22:42 :15