Новини » Політика 24 червня, 2019, 15:29
У глобальній економічній війні Україну використовують, як «країну-аргумент», – експерт
ZIK
ZIK

У глобальній економічній війні між США, Китаєм, ЄС та Росією Україна виступає країною-аргументом. Опоненти можуть накладати санкції на Росію, а на звинувачення про початок економічної війни казати, що це лише захист України.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політичний консультант Михайло Чаплига.

Він наголосив, що у нинішньому цинічному і прагматичному світі головну роль відіграють економічні інвестиційні інтереси.

«Глава МЗС Павло Клімкін заявляє, що ми починаємо нову хвилю санкційного тиску на Росію. Ми – це хто? Якби це сказали Сполучені Штати, я б це зрозумів. Якби це сказали ЄС, Китай чи бодай Туреччина, я б це зрозумів», – каже експерт.

За його словами, Україна сьогодні дуже вигідна для світової спільноти тим, що вона виступає проти Російської Федерації.

«Завдяки Україні як країні-аргументу вони можуть покращувати свої позиції у глобальній світовій економічній війні. Тому тут питання не в тому, що хтось просинається зранку і думає, як захистити Україну. Кожен у першу чергу думає про свою країну», – наголосив Михайло Чаплига.

Відтак, пояснює він, у глобальній економічній війні між США, Китаєм, ЄС і Росією Україна виступає виключно як країна-аргумент.

«Опоненти можуть накладати санкції на Росію, а на звинувачення про початок економічної війни казати, що це просто захист України. Тому такі заяви від Клімкіна трохи дивні. Я поки не побачив жодних санкцій по «Північному потоку-2». Мене більше б цікавило, що буде з нашою ГТС з нового року», – резюмував політичний консультант.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що після 25 червня Україна почне нову хвилю тиску на Російську Федерацію на міжнародних майданчиках.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 13:52 :06