Новини » Події 149

Собор ПЦУ в Криму окупанти хочуть відібрати через суд

У понеділок у Сімферополі очікується засідання «суду» щодо будівлі кафедрального собору Володимира та Ольги, яке окупаційна влада намагається відібрати у Кримської єпархії ПЦУ.

Про це в Facebook повідомляє «Кримська солідарність«.

«24 червня на 15:00 призначено судове засідання у арбітражному суді Криму. Мова піде про будівлю кафедрального собору Володимира та Ольги в Сімферополі, яку довгий час намагаються забрати у Кримській єпархії Православної церкви України», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що позов поданий Міністерством майнових і земельних відносин Криму. Формальна причина: несплата 1 гривні в якості оренди цього приміщення.

Відповідачем у «суді» за позовом окупаційної влади виступить архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Климент.

У разі винесення рішення не на користь церкви, він має намір продовжити домагатися повернення приміщення законними методами, повідомляють «Крим.Реаліі».

«Я сподіваюся, що нашу справу, в крайньому випадку, буде розглянуто в Європейському суді, також ми готуємо документи для суду з прав людини в ООН. Але мене охоплює страх, коли я розумію, що не зможу проводити богослужіння, мене охоплює страх, коли я розумію, що люди не зможуть приходити сюди, молитися, сповідатися, причащатися «, – прокоментував Климент.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

Loading...
Loading...
Loading...