Скандальна «відеосповідь» Ляшка: Мосійчук каже про фальшивку, що гальмує рейтинг

ZIK

Скандальне відео за участю лідера «радикалів» Олега Ляшка є сфабрикованим, і ця фальшивка завадила Ляшку отримати гідний результат на президентських виборах.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Мосійчук.

Нардеп, коментуючи акцію противників проведення Маршу рівності у столиці, зауважив, що ніхто з організаторів Всеукраїнської молитовної варти на захист сім’ї та дитини не має стосунку до затриманих та організації протистоянь.

«Мені це не подобається, і я вважаю, що з цим мають розбиратися правоохоронні органи», – зазначив Ігор Мосійчук.

Відповідаючи на запитання щодо лояльного ставлення до акцій на кшталт Маршу рівності з огляду на скандальне відео, в якому свого часу фігурував лідер «радикалів» Олег Ляшко, Ігор Мосійчук зазначив: «І на сьогоднішньому ефірі, і в більшості ефірів, де я був, мене журналісти запитують за це відео, але я не вірю. Я вважаю, що воно сфабриковане, я вважаю, що воно сфальшоване».

Нардеп додав, що, на його думку, ця фальшивка завадила Олегу Ляшку отримати гідний результат на перших і других президентських виборах, в яких він брав участь.

«І взагалі, не дає можливості до росту його рейтингу, бо на який ефір не прийду, постійно запитують за це відео», – зазначив Ігор Мосійчук.

Додамо, йдеться про відео 1993 року, на якому тоді ще депутат від БЮТ Олег Ляшко начебто розповідає про свої інтимні стосунки.

Як повідомляли раніше, «Радикальна партія Олега Ляшка» оголосила список кандидатів у народні депутати на вибори до Верховної Ради.

Loading...