Новини » Політика 24 червня, 2019, 12:22
Сакварелідзе пов'язує відмову ЦВК реєструвати кандидатів від партії Саакашвілі з «бандою Авакова»
ZIK
ZIK

Екс-заступник Генпрокурора Давид Сакварелідзе переконаний: «Руху нових сил» відмовили у реєстрації на вибори, позаяк більшість членів ЦВК представляють «Народний фронт» та «Блок Петра Порошенка». Мовляв, вони бояться потрапляння політсили до Ради.

Про це він заявив в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Він розповів, що «пригоди» «Руху нових сил» з реєстрацією на участь у виборах розпочались з «ПриватБанку». Мовляв, цілих два тижні партія витратила на різні бюрократичні суперечки.

«Нам щодня виставляли нові вимоги. Наприклад, тобі кажуть, що для авторизації рахунку, який був закритий раніше, тобі потрібно надати певні документи, щоб його розблокувати. Такого не було, а просто щодня виставляли нові вимоги», – зазначив політик.

Крім того, він заявив, що «ПриватБанк», у якому був єдиний рахунок «Руху нових сил», у останній день реєстрації почав «збивати» мажоритарних кандидатів від партії.

«У останній день нам сказали, що кандидати-мажоритарники повинні надати документи про те, звідки вони взяли гроші для застави у ЦВК на суму понад 40 тисяч гривень. Якщо людина не встигала надати такі документи, її просто не допускали», – каже Давид Сакварелідзе.

Він також підкреслив, що партія дізналась про те, що її не зареєстрували на вибори не з офіційних повідомлень від ЦВК, а з українських ЗМІ.

«Ми чудово знаємо, як формувалась комісія ЦВК. Здебільшого, там є представники двох організованих злочинних кланів «Народного фронту» і «Блоку Петра Порошенка». Нашим куратором був Леонтій Шипілов, який потрапив у ЦВК за квотою Авакова. Він просто з самого ранку не відповідав на дзвінки», – розповідає член «Руху нових сил».

За його словами, партії відмовили у реєстрації під тиском тих, хто знає, що «їх усіх пересаджають».

Крім того, він прокоментував інформацію про те, що до Нацполіції направили копію протоколу з засідання РНС від 8 травня 2019 року.

«Нацполіція сьогодні в руках Авакова, який є одним зі співзасновників організованої злочинної групи «Народний фронт». Його люди досі при владі і вирішують долю українців. Я сподіваюся, що Володимир Зеленеський не буде іти на повідку у тих людей, які повинні сидіти у в'язниці», – резюмував Сакварелідзе.

Нагадаємо, ЦВК відмовила в реєстрації кандидатів у народні депутати, включених до виборчого списку партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 23:19 :08