Новини » Політика 24 червня, 2019, 14:18
Саакашвілі-вигнанець більше привертав увагу, – Димов
ZIK
ZIK

Міхеїл Саакашвілі повернувся в Україну, але інформаційне поле змінилось і він став не надто затребуваним. Він намагається працювати через соціальні мережі, але цього не достатньо, наприклад, щоб Центральна виборча комісія змінила своє рішення і таки дала можливість зареєструватися кандидатам у народні депутати, включених до виборчого списку партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів політолог Валерій Димов.

«Так сталося, що Міхеїл Саакашвілі повернувся в Україну, але він вже став багатьом не потрібен. Ба більше, проживаючи в Нідерландах, він був конкурентом багатьом опозиціонерам, які були зацікавлені в тому, щоб успадкувати його рейтинг», – сказав Димов.

Тому він вважає, що ЦВК навряд чи відкличе своє рішення і дасть можливість зареєструватися кандидатам у народні депутати, які включені до виборчого списку партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі. Хоча, звісно, сам Саакашвілі шукатиме шляхи опору.

«Я думаю, що Саакашвілі намагатиметься впливати на інформаційне поле і дискурс через соцмережі. І він пробуватиме візуалізовувати свої пости, наприклад, організовуючи мітинги під ЦВК», – вважає він.

За його словами, хоч Саакашвілі і має харизму вуличного бійця, але насправді цього недостатньо за нинішніх умов.

«Зараз у нас є лідери симпатій і тому люди вже визначились, за кого будуть голосувати. Але серед переліку немає прізвища Саакашвілі. Бо ситуація також полягає в тому, що коли ти вигнанець, то ще певною мірою привертаєш увагу. Але коли ти повертаєшся, в тебе вже немає харизми людини, яка боролася із системою», –  наголосив Димов.

Також він зазначив, що зараз існує магічна цифра у 73 відсотки, звідки буде дуже важко перетягти електорат.

«Я не думаю, що для росту партії Міхеїла Саакашвілі є великий потенціал. Бо пікети під ЦВК можливі, але не варто забувати про магічну цифру у 73 відсотки», – додав він.

Нагадаємо, ЦВК відмовила в реєстрації кандидатів, включених до виборчого списку партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

При розгляді цього питання ЦВК зазначила, що позачергові вибори народних депутатів призначено на 21 липня 2019 року Указом Президента України від 21 травня 2019 року. А отже, розгляд 8 травня 2019 року на засіданні ради політичної партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі питань, пов’язаних з участю партії в позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, не міг бути здійснений.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 01:02 :52