Саакашвілі: Громадянство повернув через суд і право на реєстрацію в ЦВК теж отримаю

ZIK

Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації кандидатів у народні депутати, включених до виборчого списку партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі. Але це не дивно, адже, за словами самого Саакашвілі, нікому не потрібні ті, хто справді хоче справедливості і бореться з корупцією.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів сам  Міхеїл Саакашвілі, лідер політичної партії «Рух нових сил».«Я думаю, всім зрозуміло, що ЦВК насправді не зареєструвало тільки одну політичну силу, бо вважаю, що про КПУ навіть не варто серйозно говорити. Саме це ще раз доводить, що в Україні є одна політична сила, якої дуже бояться корумповані олігархічні структури», – сказав Саакашвілі.

Він наголосив, що проти нього виступають багато відомих політиків, а все тому, що вони бояться протидії, зокрема, в корупційних діяннях.

«Все дуже просто, проти Кернес, Труханов, також залишки Порошенка і «Народного фронту». Саме вони не хочуть, щоб Сакварелідзе, Лановий і не лише пройшли у парламент. Бо саме ці люди під вигаданими приводами спочатку почали перевіряти наші рахунки у «ПриватБанку» щодо фінансування тероризму, але в останню хвилину це питання якось вирішилось. А зараз придерлись до якоїсь описки, яку можна усунути механічним шляхом», – зазначив він.

За його словами, останнє слово у відмові в реєстрації належить представнику Центральної виборчої комісії родом з Харкова. Тому він буде судитися.

«Вчора представник «Народного фронту» із Харкова, і не лише він, у ЦВК перевірили все і вирішили нас не допускати до виборів. Звичайно, ми підемо до суду. Тому що я вже відстояв своє право, коли в мене відібрали громадянство і попри все хочу піти на вибори. Точно так само ми зараз підемо на вибори попри всі залишки корумпованої системи. Саме тому «Рух нових сил» з антикорупційним «спецназом» обов’язково потрапить у парламент», –додав Саакашвілі.

Нагадаємо, ЦВК відмовила в реєстрації кандидатів у народні депутати, включених до виборчого списку партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

При розгляді цього питання ЦВК зазначила, що позачергові вибори народних депутатів призначено на 21 липня 2019 року Указом Президента України від 21 травня 2019 року. А отже, розгляд 8 травня 2019 року на засіданні ради політичної партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі питань, пов’язаних з участю партії в позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, не міг бути здійснений.

Читайте більше новин на тему: СаакашвіліLoading...