Новини » Спорт 24 червня, 2019, 3:01
«Расисти» з ФІФА: камерунські футболістки плювалися в суперниць і відмовлялися виходити на матч ЧС
Автор голу – в центрі кадру

Камерунські футболістки звинуватили ФІФА в расизмі через гол в їх ворота, який був зарахований після застосування системи відеоасистента (VAR).

Про це повідомляє Daily Mail, пише Сьогодні.

Інцидент стався в матчі 1/8 фіналу жіночого чемпіонату світу Англія – ​​Камерун (3: 0). У кінцівці першого тайму англійки забили другий гол, але арбітр скасував його, зафіксувавши положення «поза грою». Але потім суддя завдяки VAR поміняв рішення.

Деякі з камерунок, йдучи з поля, звинуватили ФІФА в расизмі, і не хотіли виходити на другий тайм. Продовження матчу вдалося домогтися завдяки втручанню представника ФІФА, який нагадав камерункам про їхні обов’язки в матчі.

До речі, в цьому ж матчі стався ще один спірний момент. Футболістка камерунської збірної Августина Ежанге в одному з епізодів плюнула на руку суперниці. Тоні Дагган обурилася і почала апелювати до рефері, але суддя покарав африканка тільки жовтою карткою, хоча міг використовувати VAR.

Нагадаємо, що раніше на жіночому ЧС-2019 тезка Кріштіану Роналду влаштувала Ямайці «жах з пісні». Ямайські футболістки повторили рахунок знаменитого хіта групи «Чайф». Крістіана Джіреллі, як і португалець, виступає в складі «Ювентуса».

2019-10-20 17:40 :06