live
Новини » Події

На Полтавщині п’яні поліцейські побили чоловіка через зауваження

У суботу, 22 червня, у Кременчуці Полтавської області група п’яних поліцейських побила чоловіка в одному з магазинів. У бійці брали участь двоє дільничих поліцейських, які перебували поза службою

Про це повідомляє Главком.

На Полтавщині п’яні поліцейські побили чоловіка через зауваження

Потерпілий розповів, що зробив зауваження поліцейським через те, що вони кричали та нецензурно висловлювалися в магазині. У відповідь між ними зав’язалася бійка.

«Він спочатку штовхнув животом, чи рукою, чи плечем. Я не пам’ятаю… Їх там було четверо осіб – ті двоє, що залишилися, та ще двоє було», – продовжив чоловік.

Водночас очевидиця розповіла, що чоловіка побили троє осіб, наносячи удари в обличчя і голову.

Начальник обласного управління Андрій Замахін на своїй сторінці у Facebook повідомив, що у бійці брали участь двоє дільничих поліцейських, які перебували поза службою. За попередньою інформацією, учасники конфлікту перебували в стані алкогольного сп’яніння. У ході бійки всі отримали легкі тілесні ушкодження.

«З’ясувалось, що в магазині виникла суперечка, яка переросла в бійку між двома молодими дільничними поліцейськими, які перебували поза службою, та місцевим відвідувачем магазину», заявив Замахін.

На час службового розслідування поліцейських відсторонено від виконання обов’язків. Окрім того, вирішується питання про звільнення з лав поліції.Loading...
Loading...
Loading...