Новини » Політика

Гриценко пригадав Вакарчука у Верховній Раді: Сидів попереду мене

ZIK

Я бачив Славу Вакарчука в реальному житті і в парламенті. Він сидів попереду мене. Я бачив, що йому було там нуднувато.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK розповів політик, лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Відповідаючи на питання ведучого, чи має шанси політична сила Святослава Вакарчука потрапити в парламент, Анатолій Гриценко зазначив:

«Я сприймаю Святослава Вакарчука не лише як співака. Він ще й громадський діяч. Але я бачив Славу в реальному житті, в парламенті. Він сидів попереду мене. І я бачив, що йому було там скучнувато.

І коли робляться заяви, що «ми змусимо всіх депутатів працювати без прогулів», зайдіть на сайт Верховної Ради і подивіться, скільки пропустив Святослав Вакарчук. Або коли звучить заява, що «ми не будемо брати у списки колишніх депутатів», мене це дивує, бо він сам був депутатом», – зауважив Гриценко.

Політик вважає, що не включати у списки партії колишніх нардепів і членів уряду – хибна практика, адже не всі колишні посадовці були хабарниками й корупціонерами.

«Один із них – Іван Вакарчук. Батько Святослава Вакарчука. Колись міністр освіти України. Я його поважаю. Він працював чесно. Можливо, він зробив не все, що хотів, але він був чесним міністром. Тому говорити, що всі падлюки – неправильно. Навіть у передвиборчій кампанії це не можна говорити просто так», – акцентував політик.

Окрім цього Гриценко додав, що пісні у парламенті співає хор.

«І тих пісень достатньо. Далі має бути професійна робота. Інакше – люди почнуть співати під Радою свої пісні, які змусять декого залишати крісла», – прокоментував Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко повідомив, за яких умов об’єднається зі «Слугою народу».

Читайте більше новин на тему: вибориLoading...