Новини » Політика 24 червня, 2019, 18:20
Гірше нікуди: російський опозиціонер спрогнозував поведінку РФ у разі повернення делегації в ПАРЄ
ZIK
ZIK

Будь-яке членство в міжнародних структурах змушує керівництво Росії хоча б робити вигляд, що вони поводяться по-людськи.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив президент громадського руху «Союз правих сил», російський опозиціонер Леонід Гозман.

Експерт, відповідаючи на запитання щодо ймовірності повернення російської делегації до ПАРЄ, зауважив, що санкції стосовно делегації РФ цілком виправдані, адже ця країна вчинила акт агресії щодо України.

«Я вважаю, що позбавлення права виступати, голосувати тощо – це не позбавлення права мого як громадянина Росії на те, щоб виступали мої представники, адже вони зовсім не мої представники. Вони взагалі не відомо, кого представляють. Проте, з іншого боку,… насправді мені шкода, що Росія зараз не є реальним членом цієї структури, бо будь-яке нагадування народу нашої країни і політичним елітам нашої країни про те, що ми – європейська держава, що ми природно є частиною Європи, мені здається, є правильним, бо ми справді європейська країна, і ми є та повинні бути частиною Європи», – заявив Леонід Гозман і додав, що сподівається на те, що російська політика якимсь чином щодо цього питання зміниться.

Російський опозиціонер наголосив, що будь-яке членство у міжнародних структурах, як-от у G7 тощо, змушує керівництво Росії хоча б робити вигляд, що вони поводяться по-людськи.

На його думку, якщо російську делегацію таки повернуть до ПАРЄ, Україні не слід остерігатися, що РФ сприйме такй крок як карт-бланш і почне поводитися ще більш недостойно.

«Бо поведінка наших начальників відносно України і відносно інших сусідів… ця поведінка визначається внутрішніми причинами. І навіть якщо повернуть у ПАРЄ, то, запевняю вас, гіршою наша політика не буде. Вона навряд чи буде кращою, але не буде гіршою хоча б тому, що гірше вже нікуди», – заявив Леонід Гозман.

Як повідомляли, 24 червня відкрилася сесія ПАРЄ, яка може повернути делегацію Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 21:10 :20