Трамп «з нетерпінням» чекає зустрічі з Путіним на саміті G20

Президент США Дональд Трамп зустрінеться з Володимиром Путіним на саміті лідерів «Великої двадцятки» в японській Осаці, яка пройде 28 і 29 червня.

Як повідомив помічник глави Білого дому з питань національної безпеки Джон Болтон, Трамп «з нетерпінням» чекає цієї зустрічі, повідомляє Сегодня.

«Президент Трамп з нетерпінням чекає зустрічі з президентом Путіним на майбутньому саміті «двадцятки» в японській Осаці», – сказав він на зустрічі з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху.

Відзначимо, що раніше президент США Дональд Трамп заявив, що на полях саміту лідерів G-20 проведе зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним і китайським лідером Сі Цзіньпіном.

У свою чергу, господар Кремля висловив думку, що можливості Трампа в розвитку відносин з Росією обмежені американською політичною системою, хоча багато що залежить від політичної волі.

«Ми бачимо, що система так влаштована, що багато речей, які він хотів би зробити, зробити неможливо. Хоча, звичайно, багато що залежить від політичної волі», – зазначив Путін.

У той же час, президент РФ заявив, що і Росія, і США зацікавлені в діалозі.

«У них своє уявлення про те, як вирішуються ті чи інші питання, у нас є свої. Але без діалогу знайти консенсус неможливо. Тому, як тільки вони будуть готові – будь ласка, ми з задоволенням будемо розвивати ці відносини», – додав Путін.

Крім того, російський президент запевнив, що Сполученим Штатам доведеться самостійно вирішувати, чи потрібен їм діалог з Росією.

«Це нехай вони самі там вирішують, потрібно їм розвивати відносини з Росією чи ні. Тому потрібен діалог – будь ласка, ми готові. Не потрібен – ми почекаємо, поки вони дозріють», – сказав він.

Як повідомляли новини «Сьогодні», спецпредставник США по Україні Курт Волкер пояснив, що Трамп з Путіним говоритимуть про Україну, якщо зустрінуться на саміті «Великої двадцятки». Він також нагадав, як американський лідер відмовився від зустрічі з господарем Кремля на минулому саміті «Великої двадцятки» в Аргентині через напад російських військових на українські кораблі в Керченській протоці.

Про необхідність зустрічі Трампа і Путіна розповідали в коментарі сайту «Сьогодні» експерти-міжнародники Богдан Яременко та Антон Кучухідзе. У той же час вони розійшлися в думці, чи відбудеться довгоочікувана зустріч між президентами США і Російської Федерації.

 Loading...