Помер соратник Гриценка, побитий поліцейськими

Член команди «Громадянської позиції» Олександр Комарніцький, якого у Вінниці побили поліцейські, помер після 12-денного перебування у комі.

Про це 23 червня написав голова Вінницької облорганізації партії «Громадянська позиція» Сергій Гайструк, пише Українська правда.

Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко заявив, що у партії вимагають «жорсткого і невідворотного покарання вбивці у поліцейських погонах, а також звільнення керівництва обласної Нацполіції».

«ДБР уже висунуло підозру і посадило під домашній арешт (підозрюваного у причетності до побиття – ред.). Від міністра Арсена Авакова і начальника Нацполіції Сергія Князєва ми вимагаємо негайного звільнення керівництва Нацполіціі у Вінницькій області», – заявив Гриценко.

«Поліція,... побила Сашу до стану, який став смертельним, за що – тільки за те, що відмовився свідчити про те, про що не мав уявлення і за що не дозволяло його сумління», – додав у свою чергу Гайструк.

Нагадаємо,

13 червня лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко звинуватив поліцейських у побитті свого соратника у Вінниці Олександра Комарніцького, що трапилося 11 червня.

У ДБР повідомляли, що слідчими проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливого необережного нанесення тяжкого тілесного ушкодження працівником поліції під час несення служби (ст. 128 Кримінального кодексу України).

23 червня Хмельницький міськрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту поліцейському, внаслідок конфлікту з яким постраждав Комарніцький.

У Нацполіції заявили, що за розпорядженням голови НП Сергія Князєва від службових обов’язків відсторонені четверо керівників поліції Вінниччини, готуються документи на звільнення заступника начальника поліції області.

Loading...
Loading...
Loading...