Новини » Політика

Зеленського звинуватили у вирішенні проблеми з люстрацією Богдана через переселення АП

ZIK

Перейменувавши Адміністрацію Президента, у Зеленського зняли питання по Богдану, який підпадає під люстрацію, але був призначений на посаду.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юрій Чижмарь.

Нардеп помітив два приховані моменти у перейменуванні Адміністрації Президента на Офіс Президента:

«Це було зроблено для того, щоби всі працівники могли призначатися на посади без урахування закону про люстрацію. Адже під цей закон потрапляють посади Адміністрації Президента. А якщо змінюється АП на Офіс Президента, це вже не суперечить статті 4 закону про люстрацію. Відтак, туди можна призначати будь-кого», – зауважив Юрій Чижмарь.

Він вважає, що перейменувавши АП, команда Зеленського «зняла питання по Богдану», який підпадає під люстрацію, але був призначений в Адміністрацію Президента.

«Таким чином, це питання зняте. Тому тут хотілося не ввести європейську назву «Офіс Президента», а хотілося зняти заперечення суспільства щодо призначення нелюстрованих осіб на посади в АП»,­ – переконаний народний обранець.

Він також звернув увагу на ще один цікавий момент щодо переїзду Зеленського – що ремонтні роботи будуть проводитися спонсорами.

«Нам повідомили, що ремонт Офісу буде здійснюватися за кошти якихось будівельників. Я не думаю, що якісь будівельники хочуть це оплатити. Я такого не знаю. Я лиш знаю те, що коли приходить новий Президент, олігархи вишиковуються в одну чергу й хочуть щось подарувати. На днях Ахметов подарував «швидкі» на 20 мільйонів. Але ж він це зробив не просто так!» – зауважив Юрій Чижмарь і наголосив, що така практика може «вилізти Україні боком».

Нагадаємо, Володимир Зеленський розпорядився утворити Офіс Президента України. Тож тепер Адміністрацію чекає реорганізація, а працівників – скорочення.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...