Новини » Політика 22 червня, 2019, 1:00
Загибель Дмитра Тимчука: екскерівник поліції висунув свою версію
ZIK
ZIK

У Дмитра Тимчука було дуже багато інформації на людей, можливо, і з його оточення.

Це заявив екскерівник районного управління поліції Києва Денис Ярославський в ефірі ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Журналіст Сергій Лямець нагадав про резонансні «самогубства» Юрія Кравченка, Георгія Кирпи, Валентини Семенюк-Самсоненко, Михайла Чечетова та багатьох інших, додавши, що пори офіційні заяви правоохоронців, не вірить, як і більшість громадськості, що це були дійсно самогубства.

Сьогодні ж по справі військового та народного депутата України Дмитра Тимчука, зауважує журналіст, спостерігається дивне співзвуччя, де і МВС, і прокуратура, виступають із версією про самогубство.

«Ніхто, як і ви, не вірить, що це були самогубства, – відповів Ярославський. – Ми всі прекрасно розуміємо – якщо щось політизується, то цей злочин не розслідується.

По тій інформації, якою оперую я, загибель Дмитра Тимчука більше схожа на доведення до самогубства, а відтак злочин потрібно розслідувати за відповідною статтею 120 Кримінального кодексу України», – заявив Денис Ярославський.

Також він припустив, що мотиви злочину можуть бути пов’язані з військовою діяльністю загиблого.

«Я вважаю, що зараз в країні є багато людей, зокрема і тих, які брали участь у бойових діях, які мають за собою дуже багато гріхів. І наскільки я розумію, у Тимчука було дуже багато інформації на людей, можливо, і з його оточення. А відтак останнім часом ті люди, які спілкуватися з Дмитром, могли натякати, що в нього можуть початися проблеми та конфлікти.

Якщо ж зараз розглядати версію доведення до самогубства, яку чомусь взагалі відкинули, і розглядати її незаполітизовано, то, можливо, з’явиться багато цікавих фактів та інформація, якою володів Дмитро Тимчук. Тоді б справа могла б розглядатися зовсім інакше», – підтвердив Денис Ярославський.

Нагадаємо, що в Києві знайшли мертвим координатора групи «Інформаційний спротив», народного депутата фракції «Народний фронт» Дмитра Тимчука.

Прокуратура міста Києва заявила, що пріоритетною версією загибелі народного депутата Дмитра Тимчука є самогубство.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 22:41 :31