live
Новини » Політика

У представника партії «Сила і честь» запитали про Чубарова й критику Порошенка

ZIK

Рефат Чубаров не асоціюється з тим безладом, який був у країні протягом останніх 5 років, тому ми взяли його у свій список.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив член партії Сила і честь Анатолій Макаренко.

Наталка Влащенко поцікавилася, чому, попри критичні заяви Ігора Смешка щодо Петра Порошенка, в першу п'ятірку партії входить його палкий прибічник Рефат Чубаров. У відповідь він сказав, що зараз їм задають багато питань щодо списку і Рефата Чубарова.

«На мій погляд, ця людина не асоціюється з тим безладом і тим, що з нами відбувалося останні 5 років», – запевнив пан Макаренко.

Він зазначив, що Чубаров насамперед асоціюється з турботою за долю кримсько-татарського народу.

«Ця людина асоціюється з невпинною боротьбою за повернення та відновлення суверенітету держави та за повернення Криму. Чубаров користується великим авторитетом на міжнародній арені, і я вважаю, якщо ця людина буде в наших лавах, то він буде надзвичайно ефективним для реалізації політики країни щодо оновлення нашого суверенітету», – констатував Анатолій Макаренко.

Нагадаємо, прес-секретар президента Юлія Мендель на своїй сторінці у Фейсбук написала, що Конституційний Суд України визнав конституційним Указ Володимира Зеленського про розпуск Ради.

Пізніше Мендель видалила повідомлення, а у КСУ заявили, що розгляд справи продовжується.

Однак згодом стало відомо, що Конституційний Суд визнав конституційним Указ Президента «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».Loading...
Loading...
Loading...