live

Проігнорував вимоги: на секретаря РНБО Данилюка подали до суду

ZIK

На секретаря РНБО Олександра Данилюка поскаржилися до суду через ігнорування депутатського звернення.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Віталій Купрій.

Нардеп, відповідаючи на запитання глядачів, як діяти у тому випадку, коли службовці не реагують на депутатські звернення або ж дають завідомо неправдиву відповідь, зазначив, що в нього вже є певна критика команди Президента Володимира Зеленського. Віталій Купрій повідомив, що звернувся до секретаря РНБО Олександра Данилюка з депутатським зверненням, у якому вказував на факти корупції попереднього Президента Петра Порошенка.

«Згідно з моїми правами депутата, звернення має бути розглянуте по суті, мені мають надати документи. А друге питання – щоб мене допустили до розгляду, тому що це моє право – поставити певні запитання. Так от, він проігнорував мої вимоги. Зараз знаходиться позовна заява в суді, яка має визнати протиправною бездіяльність пана Данилюка, а також, я вважаю, це є складом злочину – перешкоджання законним вимогам депутата. Також розглядають мою заяву правоохоронні органи», – заявив Віталій Купрій.

Нардеп додав, що подав скаргу на Данилюка Президенту України Володимиру Зеленському.

Як повідомляли, новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк, який раніше був на посаді міністра фінансів, розповів, що зробить з Ради нацбезпеки й оборони «сильний аналітичний центр».

Loading...