Новини » Політика 22 червня, 2019, 4:09
Найбільша загроза – залишитися без країни, – Денис Ярославський
ZIK
ZIK

Найбільша загроза сьогодні, яка стоїть перед українцями, – залишитися без країни. Ми повинні розуміти, що в цій великій грі ми – лише пішаки.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив екскерівник районного управління поліції Києва Денис Ярославський.

«Ті люди, які сьогодні прагнуть бути у владі, а більшість із них там і буде, мають розуміти, що це серйозна відповідальність. Адже Україна вже не та, яку ми знали останні 5 років. Україна не стабільна територіально, фінансово і психологічно. Багато подій відбулося в останні роки», – зауважив Денис Ярославський.

І сьогодні Україна у великій світовій грі, продовжив гість ток-шоу, лишень пішак, якого легко збити зі шляху.

«Найбільша загроза сьогодні, яка стоїть перед українцями – залишитися без країни. Тому ми повинні розуміти, що ми у цій великій грі лише пішаки. І якщо зараз ми виберемо неправильно вектор розвитку, усе закінчиться дуже і дуже плачевно», – наголошує пан Ярославський.

Він також додав, що сьогодні Україна зациклилась лише на одному шляху й «далі влазить у борги», зовсім не думаючи про людей та економіку.

«Але потенціал товарообігу в нас – 4 мільярди доларів! Але ми навіть маленьку частину цього не виконуємо. Тому якщо ми не переглянимо формат мислення, якщо будемо думати про те, як засипати боргову яму, все закінчиться плачевно для всієї країни», – підсумував Денис Ярославський.

Як повідомлялося раніше, МВФ назвав основну загрозу для світової економіки: винні США та КНР.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 12:54 :48