Новини » Політика 22 червня, 2019, 10:46
Михальчишин з позиції сусіда розкритикував Вакарчука
ZIK
ZIK

Напередодні цих виборів, я якось збентежений тим, що ми чуємо про нові обличчя, наприклад, від мого колишнього сусіда і друга Святослава Вакарчука, якому 44 роки, який був депутатом Верховної Ради, а батько його був міністром освіти. Можливо, найкращим за всю історію незалежної України. Але ці люди глибо з системи.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив експерт із питань безпеки Юрій Михальчишин.

Гість ток-шоу підкреслив: запит на «нові обличчя» – це нормальна частина очікування усіх притомних людей перед кожними наступними виборами в країні.

«Але напередодні цих виборів, я якось збентежений тим, що ми чуємо про нові обличчя, наприклад, від мого колишнього сусіда і друга Святослава Вакарчука, якому 44 роки, який був депутатом Верховної Ради, а батько його був міністром освіти. Можливо, найкращим за всю історію незалежної України.

Але ці люди глибо з системи. Це люди, які складали і політичну, і наукову еліту країни. Але зараз раптом виявляється, що вони все перекреслюють, що було, і кажуть, що якісь фантомні «нові обличчя» все змінять», – зауважив Юрій Михальчишин.

Та насправді, продовжив експерт, це все «фуфломіцин», яким хочуть лікувати українські хвороби – кризу і стагнацію.

«А цього робити не потрібно. Тому що потрібні не просто нові, а потрібні розумні, ефективні і дієві. От повернути інтелект у політику – це те, чим треба зайнятися на цих виборах», – акцентував пан Михальчишин.

Нагадаємо, в ефірі програми «HARD з Влащенко» Юрій Михальчишин заявив, що росіяни вкрай бояться пробудження в Україні настрою всезагальної мобілізованості, згуртованості та готовності до агресивних наступальних дій. Саме тому вони не скористаються нинішньою слабкістю держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 06:27 :11